2024. April 19. Emma napja

Hevesi csapat vitte el év végén a trófeát

0

Ebben az évben 10 csapat részvételével került megrendezésre a teremlabdarúgó “Szilveszter Kupa”. A december 29-i barátságos torna lebonyolítása húsz perces csoportmérkőzések keretében zajlott, a kupát a hevesi BE-VÉD SC szerezte meg.

• LATIN LOVERS

A csoportmérkőzésekből csoportonként két csapat jutott tovább a döntőbe. Az „A” csoportból a KIK OFF BK, illetve a BE-VÉD FC csapata, a „B” csoportból a LATIN LOVERS, illetve a TARNAMÉRA SE csapata.

A helyosztók során dől el a végső eredmény:

• I. BE-VÉD FC
  • II. KIK OFF BK
  • III. LATIN LOVERS
  • IV. TARNAMÉRA SE

Szervezői és a játékvezetői döntés alapján a különdíjakat az alábbi játékosoknak ítélték oda:

• Legjobb Mezőnyjátékos: Szurdoki Péter (KIK OFF BK CSAPATA)
  • A Kupa Gólkirálya: Pusoma Patrik (BE-VÉD FC CSAPATA)
  • A Kupa Legjobb Kapusa: Kökény Tamás (HEVES SE CSAPATA)

A versenyzők a nap folyamán vendéglátásba részesültek, elfogyaszthattak egy jóízű tárkonyos ragulevest, amelyet a szervezők biztosítottak a nevezett csapatok részére. A díjakat Pallagi Flóra a Sportcsarnok rendezvényszervezője adta át a győztesek számára.

A dobogós csapatokkal legközelebb az évadzáró egyben évadnyitó „újévi kupán” találkozhatunk, ahol eldől, ki volt 2018 LEG-LEGJE!

Fotó: Hevesi Hírportál/Pallagi Flóra