2026. June 23. Zoltán napja

Ezüstérmes a Hevesi SE női felnőtt kézilabda csapata

0

Tavalyi teljesítményét megismételve, ismét a 2. helyen végzett a Borsod-Abaúj-Zemplén-Heves vármegyei összevont kézilabda bajnokságban városunk gárdája.

Eredmények:

  • MEAFC Miskolc-Hevesi SE 32-34
  • Hevesi SE-Szerencs 37-32
  • Hevesi SE-Tiszaújváros 41-18
  • Hevesi SE-Mezőkeresztes 37-20
  • Füzesabony II. – Hevesi SE 25-24
  • Hevesi SE – Borsod SK II 30-24
  • Hevesi SE -MEAFC Miskolc 34-31
  • Szerencs – Hevesi SE 27-28
  • Tiszaújváros – Hevesi SE 22-30
  • Mezőkeresztes- Hevesi SE 32-38
  • Hevesi SE- Füzesabony II. 26-28
  • Borsod SK II – Hevesi SE 20-28

Csapattagok: Juhász Anna, Lakatos Petra, Kóczián Eszter, Molnár-Vizes Bettina, Steczina Panna, Nagy Eszter, Holló Fanni, Balog Réka, Kakuk Lili, Kóczián Csenge, Balázs Panna, Rab Csenge, Haár Nina Zsófia, Kiss Gréta, Kartali Gréta, Darázs Lilla, Darázs Eszter, Krisztián Dóra.

Makó Nándor: A bajnoki kiírás évről évre változó szeszélye miatt 2025/2026-ban csak 12 mérkőzést tudtunk játszani a felnőtt lányaimmal. A
Mezőkeresztes és a Tiszaújváros kilógott egy kicsit a sorból, így 8 erős mérkőzést játszottak a hölgyek, melyekből 6-ot megnyertünk, csak a
Füzesabony fogott ki rajtunk 2 szoros mérkőzésen. Összességében elégedett vagyok, mert nyugodt körülmények között, csapatként szereztük meg az ezüstérmet! A jövő sajnos képlékeny, mert nem szeretnénk ilyen kevés mérkőzést magában tudó bajnokságban részt venni, illetve nem tiszták a következő szezon körülményei sem, mindenesetre a lányok velem együtt készen állnak a folytatásra: Hahó Heves! – zárta beszámolóját a csapat edzője.

Hozzászólások lezárva.